Kontakt

Jeśli pragniesz umówić wizytę u psychiatry, psychologa lub seksuologa - przejdź do naszego kalendarza na portalu ZnanyLekarz.pl.

Masz wątpliwości? Zanim do nas napiszesz, zerknij na nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania poniżej!

Aby się z nami skontaktować, skorzystaj z formularza lub zadzwoń do recepcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 21.


InVia Klinika Zdrowia Psychicznego

tel. +48 734 499 933
tel. 22 643 21 47

inviapsychiatra@gmail.com

ul. Beli Bartóka 1A
02-787 Warszawa

Jak mogę umówić wizytę?

Mamy zawsze aktualny kalendarz na portalu ZnanyLekarz.pl. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.

Na jakich warunkach mogę odwołać wizytę?

Wizytę można odwołać najpóźniej na 24h przed jej rozpoczęciem poprzez Twój profil na portalu ZnanyLekarz.pl lub dzwoniąc do nas na numer +48 734 499 733 lub 22 643 21 47. UWAGA! W przypadku nieodwołania pacjent ponosi koszty wizyty.

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychiatry?

Konsultacja psychiatryczna to szczera rozmowa w przyjaznej atmosferze. W czasie Twojej pierwszej wizyty lekarz spyta, co takiego się wydarzyło, że pacjent podjął decyzje o przyjściu do psychiatry, jakie objawy u siebie obserwuje i od jak dawna one występują, jaka jest sytuacja życiowa pacjenta, jego nawyki i nałogi, czy w rodzinie występowały choroby psychiczne, oraz ogólny stan zdrowia i przyjmowane leki.

Wszystkie te informacje stanowią tajemnicę lekarską! Są one potrzebne, aby postawić diagnozę i dobrać najbardziej skuteczny sposób leczenia.

Po przeprowadzeniu wywiadu oraz wyjaśnieniu wątpliwości, psychiatra stwierdzi, czy potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, czy może pomocy psychologa lub terapeuty. Jeśli uzna to za zasadne, przepisze leki lub ewentualnie zaproponuje pomoc innego specjalisty, np. neurologa lub internisty.

Jak się przygotować do pierwszej wizyty?

Do pierwszej wizyty u psychiatry nie trzeba się przygotowywać w żaden szczególny sposób. Nie ma się czego obawiać. Warto natomiast zastanowić się nad konkretami - co Ci dolega, jakie odczuwasz objawy i od jak dawna się one pojawiają.

Na czym polega pomoc psychiatryczna online?

Wizyta online i w gabinecie wyglądają prawie tak samo - różnią się jedynie miejscem przebywania pacjenta. Nasi specjaliści łączą się przez platformę MyDr, ZnanyLekarz, lub dzwonią na Twój numer telefonu.

Masz więcej pytań lub wątpliwości?

+48 734 499 933

Zadzwoń do nas!